• 03 734 30 10
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

DNEVI EVROPSKE KULTURNE DEDIŠČINE IN VRTEC LAŠKO

Dnevi evropske kulturne dediščine so skupna akcija številnih evropskih držav pod okriljem Sveta Evrope in Evropske komisije. Vsako leto znova prireditelji izberejo raznovrstne teme, s katerimi skušajo kar najbolje predstaviti kulturno dediščino različnih področji Evrope. V letošnjem letu v projektu skupaj z Zavodom za varstvo kulturne dediščine Slovenije sodeluje tudi Vrtec Laško. V letu 2022 je skupna tema držav, ki sodelujejo pri Dnevih evropske kulturne dediščine - Trajnostna dediščina. Vabimo vas, da si ogledate publikacijo, ki jo najdete tudi na spletu: https://www.zvkds.si/sl/dekd/dekd-tkd.

 

pasica horizontal 0


© 1945 - 2023 Vse pravice Vrtec Laško - Izvedba zORBIT s.p.