• 03 734 30 10
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

PROJEKT 365 DNI TELOVADIMO VSI

V Vrtcu Laško smo se vključili v Projekt 365 dni telovadimo vsi, ki ga izvaja MEDIA ŠPORT, društvo za šport, zdravje, okolje, izobraževanje in kulturo. V projekt se je vključilo 5 oddelkov vrtca. Vsakodnevno bomo izvajali vaje za razgibavanje in raztezanje. Sledili bomo cilju, da bi vsebina in izročilo projekta pripomogla k izboljšanju gibalnih aktivnosti mladih. Pomembno je začeti z najmlajšimi in nadaljevati vsak dan.

S projektom želimo prispevati k boljšim in bolj sproščenim odnosom ter k navajanju mladih na prevzemanje odgovornosti in vodenja. Več o projektu lahko preberete na: https://www.365dnitelovadimovsi.si/.

 

telovadimo1.png


© 1945 - 2024 Vse pravice Vrtec Laško - Izvedba zORBIT s.p.